50 hodnocení

Delicate Wash

Hedvábí, syntetika, směs

Správně pečovat o jemné tkaniny není jednoduché. Tento prostředek vyčistí spodní prádlo, hedvábné halenky a šátky a jiné oblečení s označením „chemické čištění“. Speciální složení zbaví oblečení skvrn, mastnoty a potu a vyčistí, aniž by zasáhl do látky. Čistírna není potřeba, když se doma dokážete postarat o vaše jemné oblečení lépe, levněji a bez zbytečných chemikálií. Velikost: 475 ml

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
625 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického pracího gelu:

  • Čistí a chrání jemné tkaniny
  • Odstraňuje pot, mastnotu a skvrny
  • Vysoce koncentrovaný – až 32 pracích dávek

Ideální pro:

  • Oblečení s označením „chemické čištění“
  • Hedvábí, syntetické materiály, spandex, polyester, nylon, viskóza, acetát („umělé hedvábí“), směsové a jiné materiály
  • Dámské prádlo, podprsenky, punčochy, halenky, šátky a šaty

Pro nejlepší výsledek:

Návod na praní:

  • Ruční praní: 2 víčka (32 pracích dávek)
  • Pračka (prací cyklus pro jemné prádlo): 4 víčka / 30 ml (16 pracích dávek)

Pokud máte velmi tvrdou vodu, doporučujeme použít o jedno víčko více.

Vůně Lady: Vůně byla vyvinuta speciálně pro jemné prádlo. Kombinuje bylinkové a citrusové tóny s pryskyřicovo-kořeněnou vůní ambry, bergamotem, levandulí a sladce vonícím pižmem. Tato unikátní směs má navíc antibakteriální vlastnosti.

Složení: Aniontové a neionogenní povrchově aktivní látky rostlinného původu, čisticí enzymy (proteáza, amyláza, lipáza), podpůrné čisticí prostředky minerálního původu (glukonát sodný, chlorid vápenatý), éterické oleje, parfém.

Tento ekologický prací gel NEOBSAHUJE: Fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 475 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.