Famaco Paris

13 položek celkem

Famaco Paris - nejvyšší standard péče o boty

 

Pan Frédéric Pfirter, který vždy považoval kůži za ušlechtilý a živý materiál, založil v roce 1931 společnost Famaco a uvedl na trh svou první řadu výrobků pro péči o kůži - krémy na boty „Made in France“.
Kvalitní krémy na boty Famaco pečují o kožené boty, dodávají jim lesk a ochraňují je. Krémy na boty obsahují přírodní vosky, hydratují a vyživují kožené boty. Krémy na boty Famaco dodávají botám lesk a ochraňují je před vodou a odřeninami.

Se stále výraznější touhou být lídrem ve svém oboru dokázala společnost Famaco vytvořit základní produkty, jako je pečující krém na kůži s unikátní paletou více než 100 barev nebo leštící čistící mléko Raviv Cuir. 
Vzhledem k významnému vývoji v oblasti chemie je společnost Famaco schopna kombinovat tradiční vosky, jako je včelí vosk a karnaubský vosk, s těmi nejinovativnějšími.

Tým techniků Famaco je schopen navrhnout složení krémů na boty přesně podle specifičnosti kůže (rostlinná, kovová, mastná kůže atd.).
Výrobní závod je vybaven moderními výrobními linkami, které umožňují řídit výrobu a udržovat vysokou úroveň kvality vosků, krémů na boty a emulzí. Společnost Famaco dnes pokračuje ve svém rozvoji ve Francii i v zahraničí a spoléhá se na své zkušenosti a schopnost inovovat, zejména vytvářením nových produktů na bázi vosků a bohatších textur, které lépe vyhovují typům kůží, které zákazníci používají.