Způsoby platby

                                                          

1. Online platební kartou (3D Secure)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

 

2. Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 8044220001/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Platba je možná jak klasickým bankovním převodem, tak pomocí QR kódu nebo platebním tlačítkem vaší banky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

 

3. Dobírkou při doručení

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově i platební kartou. Všichni řidiči našich vybraných dopravců jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

  

Máte další otázky k platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. V případě marného doručování a nepřevzetí zásilky si vyhrazujeme právo na úhradu nákladů souvisejících se zasíláním.

 

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nepřevzetí dobírky i s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.