About us

We are online dry cleaning service. A v rámci vylepšování našich komplexních služeb Vám nabízíme i doplňkové služby v podobě kvalitních výrobků, které podléhají našemu kritickému testování.
V našem eshopu vám proto představujeme pouze produkty té nejlepší kvality, se kterými jsme maximálně spokojeni a věříme, že budete i Vy!

O nás_eshop luxurydrycleaning.cz_1

Na jednom místě si u nás si vyberete z nejrůznějších výrobků pro péči o celý váš šatník. Najdete zde výrobky pro péči o vaše oděvy značky The Laundress, ekologické prací prostředky, úklidové a čistící prostředky, vybavení šatny, doplňkové zboží a další.

 

Důsledně lpíme na našich zásadách tak, aby i internetový nákup byl pro vás příjemný.
A jaké že jsou to zásady?

 • VŠECHNO ZBOŽÍ MÁME SKLADEM - OPRAVDU
  Nechceme s vámi hrát žádné falešné hry, a tak co u nás vidíte na stránkách, je pro vás připravené ihned k odeslání.
 • KUPUJETE POUZE TO NEJKVALITNĚJŠÍ ZBOŽÍ
  Na kvalitních výrobcích a luxusním zboží je celý náš obchod postaven. Vše je navíc osobně odzkoušeno a to se skvělými výsledky. Jinak bychom vám ani takový produkt nenabízeli.
 • VÝROBKY, CO PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ
  Víme, že péče o vaše luxusní kousky oblečení může být někdy tak trochu alchymie. S našimi výrobky si ale můžete být jistí perfektního výsledku.
 • GARANCE SPOKOJENOSTI
  I přesto, že jsme přesvědčeni o kvalitách našich výrobků, nabízíme Vám možnost zakoupené zboží do 90 dnů vrátit bez udání důvodu. Platí to i na otevřené výrobky, které jste vyzkoušeli avšak nenaplnili vaše očekávání.
 • KOMUNIKUJEME RÁDI A VČAS
  Potřebujete se něco doptat? Chcete vyřešit nějaký urgentní požadavek? Jsme tu pro vás, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login