61 hodnocení

Wool & Cashmere Shampoo

Prací prostředek na vlnu, kašmír a pletené výrobky

Přírodní vlákna, jako je vlna, kašmír, merino, mohér a jejich směsi, vyžadují jemnou péči, a proto jsme speciálně navrhli náš jemný přípravek pro domácí čištění vlny a kašmíru! Prostředek Wool & Cashmere je vhodný pro ruční praní i praní v pračce a je nyní dvojnásobně koncentrovaný, neobsahuje enzymy a je optimalizován pro praní ve studené vodě. Objevte krásně čisté a výjimečně příjemně nadýchané svetry, šály, přikrývky a pletené oděvy.

Skladem
Značka: The Laundress
990 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického pracího gelu:

  • Aktualizovaná, dvakrát koncentrovaná receptura z biosložek
  • Šetrné praní pro vlnu, kašmír, merino, mohér a směsi.
  • Nový, průhledný prací prostředek s lehkou konzistencí pro přesnější dávkování
  • Stejná vůně, nyní jemnější pro šetrnější praní
  • 31 pracích cyklů
  • 16 FL OZ (1 PT) 473 ml
  • Uchovává lanolin v přízi, a tak napomáhá udržovat vlákna hydratovaná, pružná a nadýchaná

Ideální pro:

  • Vlnu, kašmír, vlnu merino, mohér, směsové a jiné materiály
  • Svetry, šály, klobouky, svrchní oděvy, péřové oblečení, ložní prádlo, polštáře a přehozy na postel

Pro nejlepší výsledek:

Návod na praní:

Doporučujeme prát ve studené vodě. Stálost barev vždy nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Při praní v pračce použijte jemný nebo vlněný cyklus. Obraťte položku naruby a vložte ji do síťového sáčku (volitelné). Pro pračky HE použijte dávkovač.

Při ručním praní oblečení dobře propláchněte vodou. Nedoporučujeme namáčet vlněné prádlo déle než 30 minut. Nikdy nepoužívejte sušičku; místo toho prádlo položte na rovnou plochu, aby se usušilo v přirozeném tvaru, a podle potřeby jej napařujte. Obsahuje 31 náplní podle měření na střední dávku. Použijte odměrku nebo odměrku na praní prádla The Laundress a dodržujte pokyny pro dávkování:

Ruční praní                                            0,25 FL OZ / 7,5 ml
Střední náplň                                          0,5 FL OZ / 15 ml
Silně znečištěné nebo velké prádlo       1 FL OZ / 30 ml

Dobré vědět: Napařování je ideální pro pleteniny a vlnu. Někdy se úplety mohou po vyprání zdát zkrabatělé, ale vlnu, kašmír nebo jiná přírodní vlákna žehlit nelze, protože by mohlo dojít ke sražení a deformaci příze. Namísto toho napařování uvolní záhyby a načechrá přízi, čímž dosáhnete jemného povrchu materiálu.

 

Vůně Cedar: Vyvinuta speciálně pro péči o vlnu a kašmír. Cedar je moderním zpracováním tradiční kombinace santalového dřeva, pomeranče a růže na cedrovém základu. Vůně je velmi příjemná pro lidi, ale odpuzuje nevítané návštěvníky skříně, jako například moly.

Vrchní tóny: Bergamot, borovice, muškátový oříšek, citron

Srdcové tóny: růžové dřevo, ylang-ylang, karafiát

Základní tóny: cedrové dřevo, santalové dřevo, pačuli

 

Složení: 

Voda, laureth-6, propylenglykol, oktyl/decylglukosid, glycerin, oleát sodný, kyselina citronová, vonné látky. d-limonen, linalool a benzylsalicylát jsou vonné alergeny. Bez fosfátů. Bez umělých barviv.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. UPOZORNĚNÍ: DRÁŽDÍ OČI. Zabraňte kontaktu s očima. OŠETŘENÍ PŘI PRVNÍ POMOCI: Obsah výrobku viz seznam složek. STYK S OČIMA: Vyplachujte vodou po dobu nejméně 15 minut a vyhledejte lékaře. Při požití vypijte velké množství vody.

Další informace o složkách naleznete v našem seznamu složek.

 

Objem:  16 FL OZ (1 PT) 473 ml

 

Vyrobeno ve Spojených Státech.