59 hodnocení

Delicate Wash

Hedvábí, syntetika, směs

S tímto speciálně vyvinutým pracím prostředkem poskytnete svému jemnému prádlu jemnou péči. Prací gel Laundress Delicate Wash byl navržen bez enzymů, aby poskytoval šetrné čištění pro věci, které vyžadují trochu více péče, jako je spodní prádlo, prádlo na spaní a společenské oděvy. Je ideální pro praní ve studené vodě a nyní má dvojnásobnou koncentraci, takže jej můžete použít k ručnímu praní nebo praní v pračce pro krásné a dokonalé vyčištění choulostivých kousků.

Skladem
Značka: The Laundress
990 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického pracího gelu:

  • Aktualizovaná, dvakrát koncentrovaná receptura z biologických složek
  • Šetrné praní pro jemného prádla
  • Nový transparentní prací prostředek s lehkou konzistencí pro přesnější dávkování
  • Stejná vůně, jen nyní jemnější pro šetrnější praní
  • 31 pracích dávek

Ideální pro:

  • Hedvábí, syntetické materiály, spandex, polyester, nylon, viskóza, acetát („umělé hedvábí“), směsové a jiné materiály
  • Dámské prádlo, podprsenky, punčochy, halenky, šátky a šaty

Pro nejlepší výsledek:

Návod na praní:

Doporučujeme prát jemné tkaniny a přírodní vlákna ve studené vodě. Stálost barev vždy nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Pro praní v pračce použijte jemný nebo vlněný cyklus se studenou vodou a šetrným pracím prostředkem, jako je náš jemný prací prostředek. Obraťte položku naruby a vložte ji do síťového sáčku (volitelné). Pro pračky HE použijte dávkovač.

U ručního praní oblečení dobře propláchněte vodou. Nedoporučujeme namáčet jemné kousky déle než 30 minut. Nikdy nepoužívejte sušičku; místo toho prádlo položte na plocho, aby se usušilo v přirozeném tvaru, a podle potřeby jej napařujte. Obsahuje 31 náplní podle naměřené střední dávky. Použijte odměrku nebo odměrku na praní prádla The Laundress a dodržujte pokyny pro dávkování:

Ruční praní 0,25 FL OZ / 7,5 ml
Střední náplň 0,5 FL OZ / 15 ml
Silně znečištěné nebo velké prádlo 1 FL OZ / 30 ml

Vůně: 

Vrchní tóny: Pomeranč, bergamot, zelené traviny

Srdcové tóny: růžové dřevo, cyklámen, gardénie, ylang-ylang

Základní tóny: cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo

 

Složení: 

Voda, laureth-6, propylenglykol, oktyl/decylglukosid, glycerin, oleát sodný, kyselina citronová, vonné látky. d-limonen a linalool jsou vonné alergeny. Bez fosfátů. Bez umělých barviv.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. UPOZORNĚNÍ: DRÁŽDÍ OČI. Zabraňte kontaktu s očima. OŠETŘENÍ PŘI PRVNÍ POMOCI: Obsah výrobku viz seznam složek. STYK S OČIMA: Vyplachujte vodou po dobu nejméně 15 minut a vyhledejte lékaře. Při požití vypijte velké množství vody.

Další informace o složkách naleznete v našem seznamu složek.

Objem:  473 ml

 

Vyrobeno ve Spojených Státech.