45 hodnocení

Fabric Fresh Baby

Osvěžuje & odstraňuje zápach

Není to nádhera, když všechno kolem miminka voní čistotou a svěžestí? Netoxické složení tohoto prostředku s antibakteriálními vlastnostmi odstraňuje zápach a zároveň dodává oblečení jemnou vůni. Použijte do dětského šatníku a na dětské povlečení pro jemné osvěžení mezi praním. Skvěle se hodí k navonění dětských autosedaček, kočárků a plyšáků i k odstranění zápachu z košů na pleny. Velikost: 125 ml

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
325 Kč / ks

Vlastnosti ekologického vonného spreje:

  • Netoxické složení s antibakteriálními účinky
  • Odstraňuje zápach a dodává jemnou vůni
  • Vhodný pro všechny druhy látek, včetně čalounění
  • Lehká vůně, která pohlcuje pachy, výdrž vůně je spíš krátkodobá

Ideální pro:

  • Bavlnu, len a směsové materiály
  • Dětský šatník a dětské povlečení

Pro nejlepší výsledek:

  • Osvěžte oblečení mezi praním. Stříkejte ze vzdálenosti cca 15 cm.

Vůně Baby: Tuto vůni si oblíbí celá rodina. Jemná směs vanilky, sladce vonícího pižma, konvalinky, levandule a santalového dřeva uvolňuje mysl a zklidňuje.

Složení: Deionizovaná voda, alkohol, éterické oleje, parfém.

Tento vonný sprej neobsahuje: Fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 125 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.