53 hodnocení

Wool & Cashmere Shampoo

Pere & chrání

Tento prostředek byl vyvinut speciálně proto, aby jemně, ale účinně vyčistil vaše oblíbené svetry. Kombinace výtažků z cedru a koncentrovaného šamponu odstraňuje nečistoty a zároveň chrání přírodní složky v přízi (např. lanolin). Navzdory tomu, co se říká, s vhodným prostředkem můžete prát i vlněné a kašmírové oblečení. Není potřeba jít do čistírny. Můžete se o oblečení postarat doma – lépe, levněji a bez zbytečných chemikálií! Velikost: 475 ml

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
625 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického pracího gelu:

  • Šetrně a účinně čistí vlnu a kašmír
  • Uchovává lanolin v přízi, takže napomáhá udržovat svetry měkké
  • Vysoce koncentrovaný – až 32 pracích dávek

Ideální pro:

  • Oblečení s označením „chemické čištění“
  • Vlnu, kašmír, vlnu merino, mohér, směsové a jiné materiály
  • Svetry, šály, klobouky, svrchní oděvy, péřové oblečení, ložní prádlo, polštáře a přehozy na postel

Pro nejlepší výsledek:

Návod na praní:

  • Ruční praní: 2 víčka (32 pracích dávek)
  • Pračka (prací cyklus pro vlnu): 4 víčka / 30 ml (16 pracích dávek)

Pokud máte velmi tvrdou vodu, doporučujeme použít o jedno víčko více.

Vůně Cedar: Vyvinuta speciálně pro péči o vlnu a kašmír. Cedar je moderním zpracováním tradiční kombinace santalového dřeva, pomeranče a růže na cedrovém základu. Vůně je velmi příjemná pro lidi, ale odpuzuje nevítané návštěvníky skříně, jako například moly.

Složení: Koncentrovaná směs aniontových a neionogenních povrchově aktivních látek rostlinného původu, éterické oleje, parfém.

Tento ekologický prací gel NEOBSAHUJE: Ropné deriváty, fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu. 

Objem: 475 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.