47 hodnocení

Sweater Stone

Odžmolkuje

Žmolky se na oblečení tvoří při nošení, především hlavně v oblastech, kde dochází k tření – např. rukou o tělo. Použijte Sweater Comb k odstranění žmolků a chuchvalců z těžších pletenin, vlněného a svrchního oblečení i čalounění. Kartáč obnovuje přízi, a vlákna tak vypadají jako nová.

Skladem
Značka: The Laundress
600 Kč –30 % 420 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy
The Laundress Sweater Stone
600 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Obnovuje vzhled těžších pletenin a vlněného oblečení
  • Opakovatelně použitelný; vydrží až 10 let
  • Přírodní vulkanická pemza
  • Jemně sbírá žmolky z oblastí podpaždí, ze stran a oblastí vystavených častému tření

 Ideální pro:

  • Vlnu, kašmír, vlnu merino, mohér, směsové a jiné materiály
  • Odžmolkování těžších pletenin a vlněného oblečení – svetrů, vlněných obleků, přikrývek, svrchního oblečení, a čalounění

Návod: Jednoduše přejeďte jedním směrem přes místo se žmolky. Jemný povrch pemzy opatrně posbírá vlákna a přízi, uvolněné nošením a třením oblečení. Zatřepte oblečením, abyste se zbavili zbytků pemzy.

Návod k čištění pemzy: Odstraňte nasbírané žmolky z kamene po každém použití

Složení: Vulkanická pemza, recyklovatelný kartonový obal

Rozměry: 9 cm x 6 cm

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.