49 hodnocení

Sweater Comb

Odstraňuje žmolky a chuchvalce

Žmolky se na oblečení tvoří při nošení, především v oblastech, kde dochází ke tření – např. rukou o tělo. Použijte Sweater Comb k odstranění žmolků a chuchvalců z jemných pletenin a vlněného oblečení. Kartáč obnovuje přízi, a vlákna tak vypadají jako nová. Okraje z kovové mřížky jsou ideální pro drobné části oblečení jako manžety, límce a pásky. Vaše vlněné oblečení bude vypadat jako nové a ještě ušetříte.

Skladem
Značka: The Laundress
600 Kč –30 % 420 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy
The Laundress Sweater Comb 2
600 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Zbavuje žmolků všechny vlněné a jemné pleteniny
  • Ohebná mřížka je účinná i na nerovné povrchy
  • Opakovatelně použitelný, dlouho vydrží 

 Ideální pro:

  • Jemné vlněné pleteniny, kašmír, vlnu merino, mohér, směsové a jiné materiály
  • Lehké svetříky, vlněné obleky, šály a klobouky
  • Jemně odstraňuje žmolky a účinně pečuje i o drobné části oblečení jako manžety, límce a pásky

Návod: Jednoduše přejeďte jedním směrem přes místo se žmolky. Jemné kovové síťky jemně posbírají žmolky a zanechají za sebou obnovená vlákna příze. Oblečení z tlusté příze česejte velmi jemně; pevnější pleteniny zvládnou i razantnější česání.

Nevhodné pro materiály z pletací příze.

Návod k čištění hřebene: Odstraňte nasbírané žmolky ze síťky po každém použití.

Složení: Dvě jemné kovové síťky na rukojeti z cedrového dřeva s označením „The Laundress New York“.

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.