45 hodnocení

Stiffen Up - Přírodní škrob

Stiffen Up - Přírodní škrob

S tímto přírodním škrobem na prádlo se žehlení stane (skoro) potěšením. Na rozdíl od ostatních přípravků na škrobení je tento produkt v mechanickém rozprašovači vyvinut tak, že se škrob nehromadí, ale rovnoměrně nanáší na prádlo a poskytuje lehkou až střední fixaci pro krásný vzhled oblečení. Velikost: 250 ml

Skladem
Značka: The Laundress
520 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického vonného spreje:

  • Dodává oblečení tvar
  • Snižuje čas potřebný k žehlení oblečení
  • Poskytuje vyšší odolnost oblečení proti ušpinění a pomačkání
  • Škrob se nehromadí, ale rovnoměrně nanáší na prádlo; poskytuje lehkou až střední fixaci

Ideální pro:

  • Bavlnu, len, směsové a některé syntetické materiály
  • Košile, bytový textil, ložní prádlo
  • Žehlení a napařování

Pro nejlepší výsledek:

  • Stříkejte na prádlo ze vzdálenosti cca 15 cm během žehlení či napařování.

Vůně Classic: Vyvinuta tak, aby prádlu propůjčovala autentickou vůni čistoty a svěžesti. Kombinuje aroma konvalinek a jasmínu se sladce vonícím pižmem, santalovým dřevem a jemným dotekem citrusu.

Složení: Deionizovaná voda, kukuřičný škrob, éterické oleje, parfém.

Tento ekologický vonný sprej NEOBSAHUJE: Fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 250 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.