45 hodnocení

Static Solution

Odstraňuje statický náboj

Všichni známe ten nepříjemný pocit spojený s výbojem statické elektřiny. Statická elektřina jde každoročně ruku v ruce s úbytkem vlhkosti ve vzduchu a nástupem studeného počasí. Látky se nám pak nabíjí v sušičce nebo když je máme na sobě. Koberce pak, když se po nich projdeme. Tento netoxický prostředek v mechanickém rozprašovači byl vyvinut právě proto, aby bojoval proti těmto nepříjemným okamžikům. Velikost: 250 ml

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
520 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického vonného spreje:

  • Potlačuje nepříjemný statický náboj
  • Netoxické složení
  • Mechanický rozprašovač
  • Dodává jemnou vůni
  • Vhodný na všechny druhy látek, včetně čalounění

Ideální pro:

  • Odstranění statického náboje vzniklého třením různých druhů oblečení (sukní, šatů, punčoch, kalhot, ponožek, blůzek aj.)
  • Ošetření oblečení proti statické elektřině kdykoliv během dne

Pro nejlepší výsledek: Stříkejte na oblasti se statickým nábojem – mezi látkou a tělem nebo v místě tření látek – ze vzdálenosti cca 15 cm a jemně vklepejte do látky. Sušička napomáhá nabíjení oblečení, proto se jí pokud možno vyhněte.

Vůně Classic: Vyvinuta tak, aby prádlu propůjčovala autentickou vůni čistoty a svěžesti. Kombinuje aroma konvalinek a jasmínu se sladce vonícím pižmem, santalovým dřevem a jemným dotekem citrusu.

Složení: Deionizovaná voda, éterické oleje, parfém.

Tento ekologický vonný sprej NEOBSAHUJE: Fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 250 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.