44 hodnocení

Scented Shelf & Drawer Liners - Classic

Osvěží police a zásuvky

Tyto parfémované podložky osvěží zásuvky, police a skříně. Při skládání prádla jednoduše umístěte podložku na požadované místo a užívejte si čistou a svěží vůni.

Skladem
Značka: The Laundress
820 Kč / balení
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti:

  • Univerzální velikost i způsob použití
  • Nepřilnavý, biologicky odbouratelný papír
  • Vůně vydrží po otevření až 3 měsíce

 Ideální pro:

  • Úložné prostory
  • Zásuvky a skříně
  • Zavazadla, auta a mnoho dalšího

Návod k použití:

Jednoduše umístěte arch papíru na požadované místo a užívejte si svěží vůni. Podložky můžete osvěžit s pomocí spreje Fabric Fresh Classic. 

Vůně Classic: Vyvinuta tak, aby prádlu propůjčovala autentickou vůni čistoty a svěžesti. Kombinuje aroma konvalinek a jasmínu se sladce vonícím pižmem, santalovým dřevem a jemným dotykem citrusu.

Složení: Papír, éterické oleje, parfém.

Sada obsahuje 6 archů.

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.