49 hodnocení

Ironing Board Cover

Potah na žehlící prkno pro elegantní žehlení. 
Stylový potah s elegantními černobílými pruhy se jen tak neokouká. Navíc má pružné okraje, díky kterým padne na prkno jako ulitý. Je vyroben z materiálu odolného proti popálení a má dvojitou vycpávku, takže vydrží skutečně dlouho. Díky praktické kapse budete mít žehličku a žehlicí přípravky The Laundress - škrob Stiffen Up a Ironing Water - vždy po ruce.

Skladem
Značka: The Laundress
890 Kč –30 % 625 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy
The Laundress Ironing Board
890 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Odolný proti popálení
  • Vycpávka je odolná vůči vysoké zátěži
  • Univerzální velikost (pro klasická žehlicí prkna)
  • Černobílé pruhy zpestří každé žehlení

 Ideální pro:

  • Žehlicí prkna o délce 124,5-137 cm a šířce 35,5-45,5 cm
  • Uskladnění přípravků pro usnadnění žehlení vždy po ruce

Návod k použití:

  • Jednoduše navlékněte potah na žehlicí prkno a upravte tak, aby se dobře uchytil.
  • Potah nedoporučujeme prát, jelikož se tím sníží jeho odolnost proti popálení a může dojít k poničení vycpávky. V případě znečištění vyčistěte ušpiněné místo lokálně. Udržujte žehličku čistou, abyste zamezili nahromadění špíny a vzniku skvrn.

Složení: Směs umělých materiálů a bavlny odolná proti popálení

Vyrobeno v Číně.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.