51 hodnocení

Baby Detergent

Ekologický prací prostředek pro novorozence, miminka, děti, alergiky i atopiky

Miminka přináší do našeho života mnoho radosti, ale i spoustu prádla. Ekologický prací gel pro děti The Laundress je vhodný pro atopiky a alergiky se svěží lehkou vůní. Účinný dětský prací prostředek Baby Detergent zbaví oblečení odolných skvrn, ale zároveň je to jemný prací gel pro citlivou pokožku. Obsahuje prostředek pro ochranu barev, takže zachová barvu u často praných kousků dětského oblečení. Je tak ideální volbou pro dětský šatník, povlečení, jejich plyšová zvířátka a další nezbytnosti dětského minisvěta. Krásná decentní vůně, díky které již nepotřebujete používat aviváž. Velikost: 1 litr

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
690 Kč / ks
Kategorie: Péče o oděvy

Vlastnosti ekologického pracího gelu:

 • Uchovává často prané kusy oblečení delší dobu v dobré kondici
 • Účinný na skvrny
 • Silně koncentrovaný – až 64 pracích dávek

Ideální pro:

 • Bavlnu, len, směsové a odolné syntetické materiály
 • Každodenní praní dětského oblečení, dětského ložního prádla a plyšáků
 • Vhodný pro bílé i barevné oblečení

Tipy pro nejlepší výsledek:

 • Účinný při všech teplotách vody, vhodný do pračky i pro ruční praní
 • Bílé, světlé a vysoce špinavé bavlněné či lněné prádlo perte při vyšší teplotě
 • Tmavé, barevné a syntetické oblečení perte v teplé nebo studené vodě

 Návod na praní:

 • Ruční praní: 1 víčko (64 pracích dávek)
 • Pračka (běžný prací cyklus): 2 víčka / 30 ml (32 pracích dávek)

Pokud máte velmi tvrdou vodu, doporučujeme použít o jedno víčko více.

Vůně Baby: Tuto vůni si oblíbí celá rodina. Jemná směs vanilky, sladce vonícího pižma, konvalinky, levandule a santalového dřeva uvolňuje mysl a zklidňuje.

Složení: Aniontové a neionogenní povrchově aktivní látky rostlinného původu, čisticí enzymy (proteáza, amyláza, celuláza, lipáza), podpůrné čisticí prostředky minerálního původu (borax, glukonát sodný, chlorid vápenatý), éterické oleje, parfém.

Tento ekologický prací prostředek NEOBSAHUJE: Ropné deriváty, fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 1 litr 

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.