O nás

Jsme internetová čistírna oděvů a v rámci vylepšování našich komplexních služeb Vám nabízíme i doplňkové služby v podobě kvalitních výrobků, které podléhají našemu kritickému testování.
V našem eshopu vám proto představujeme pouze produkty té nejlepší kvality, se kterými jsme maximálně spokojeni a věříme, že budete i Vy!

O nás_eshop luxurydrycleaning.cz_1

Na jednom místě si u nás si vyberete z nejrůznějších výrobků pro péči o celý váš šatník. Najdete zde výrobky pro péči o vaše oděvy značky The Laundress, ekologické prací prostředky, úklidové a čistící prostředky, vybavení šatny, doplňkové zboží a další.

 

Důsledně lpíme na našich zásadách tak, aby i internetový nákup byl pro vás příjemný.
A jaké že jsou to zásady?

 • VŠECHNO ZBOŽÍ MÁME SKLADEM - OPRAVDU
  Nechceme s vámi hrát žádné falešné hry, a tak co u nás vidíte na stránkách, je pro vás připravené ihned k odeslání.
 • KUPUJETE POUZE TO NEJKVALITNĚJŠÍ ZBOŽÍ
  Na kvalitních výrobcích a luxusním zboží je celý náš obchod postaven. Vše je navíc osobně odzkoušeno a to se skvělými výsledky. Jinak bychom vám ani takový produkt nenabízeli.
 • VÝROBKY, CO PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ
  Víme, že péče o vaše luxusní kousky oblečení může být někdy tak trochu alchymie. S našimi výrobky si ale můžete být jistí perfektního výsledku.
 • GARANCE SPOKOJENOSTI
  I přesto, že jsme přesvědčeni o kvalitách našich výrobků, nabízíme Vám možnost zakoupené zboží do 90 dnů vrátit bez udání důvodu. Platí to i na otevřené výrobky, které jste vyzkoušeli avšak nenaplnili vaše očekávání.
 • KOMUNIKUJEME RÁDI A VČAS
  Potřebujete se něco doptat? Chcete vyřešit nějaký urgentní požadavek? Jsme tu pro vás, tak nás neváhejte kontaktovat.