Neohodnoceno

Zápisník The Laundress

Zapisujte si vše, co potřebujete

Chcete s námi zůstat soustředění, mít ve všem přehled a pořádek? Máme pro vás nový zápisník The Laundress, který využijete nejen ke všemu okolo praní a prádla. Tento ručně ilustrovaný zápisník umělkyní Danielou Kamiliotis budete mít vždy po ruce.

Skladem
Značka: The Laundress
360 Kč / ks
Kategorie: Doplňky

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.