48 hodnocení

Wash Tub Basin

Praní & mytí

Tento lavor využijete pro nejrůznější účely: můžete v něm máčet silně znečištěné prádlo, ručně prát jemné a vlněné látky nebo mýt nádobí. Díky praktické vestavěné valše je praní ještě jednodušší. Po skončení vyjměte zátku ze dna, aby špinavá voda odtekla – a je hotovo!

Skladem
Značka: The Laundress
1 200 Kč –30 % 840 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
The Laundress Wash Tub Basin
1 200 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Pohodlný pro praní, oplachování a mytí
  • Vyjímatelná zátka pro odtok vody bez nutnosti manipulace s lavorem

 Ideální pro:

  • Ruční praní
  • Máčení
  • Domácí úklid
  • Mytí nádobí

Návod k použití: Naplňte lavor vodou o potřebné teplotě. Přidejte vhodný čisticí prostředek The Laundress a nechte máčet. Podle potřeby vyměňte vodu za čerstvou.

Čištění: Není vhodné k mytí v myčce na nádobí

Složení: Tvarovaný polypropylen s odnímatelnou gumovou zátkou. Potisk „The Laundress New York“.

Rozměry: 37 cm × 30,5 cm × 15 cm

Vyrobeno v Číně.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.