49 hodnocení

Travel Bag

Dárková cestovní taštička

V nezaměnitelném designu The Laundress New York. Hodí se, když jedete na cesty, nebo chcete obdarovat své blízké The Laundress produkty na zkoušku. Vejde se do ní asi 5 produktů The Laundress v cestovním balení.

 

Skladem
Značka: The Laundress
165 Kč –30 % 115 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
The Laundress Travel bag
165 Kč –30 %

Ideální pro:

  • Cestovní balení produktů The Laundress
  • Dárkové balení produktů The Laundress
  • Drobnosti
  • Kosmetiku

Návod k údržbě: Otřete vlhkým hadříkem, nebo perte v pračce na jemným cyklus ve studené vodě. Nepoužívejte sušičku!

Rozměr: š: 20,5 cm x v: 15,5 cm x h: 4 cm

Složení: HDPE - vysokohustotní polyethylen je plast, při jehož výrobě nedochází k produkci škodlivých emisí a do půdy či vody nevnikají toxické chemikálie.

Vyrobeno na Taiwanu.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.