47 hodnocení

Stain Brush

Kartáč, co udělá špinavou práci za vás

Stain Brush je ideální pro odstranění skvrn ze všech látek, od jemných pletenin až po pevné tkaniny. Použijte tento kartáč pro lokální ošetření skvrn – potřísněné místo vyčistí aniž by poškodil látku. Při použití papírových utěrek, hadříků, ubrousků či houbiček totiž riskujete zhoršení skvrny.

Skladem
Značka: The Laundress
280 Kč –30 % 195 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
Stain Brush
280 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Jemně odstraňuje odolné skvrny z látky
  • Bezpečný pro většinu látek

Ideální pro:

  • Ošetření skvrn před praním
  • Odstranění odolných skvrn
  • Těžce dostupné oblasti

Návod k použití:

  • Ošetření skvrn před praním: namočte kartáč a postiženou oblast a nechte kartáč konat svou práci.
  • Odolné skvrny: Smíchejte Stain Solution a All-Purpose Bleach Alternative a skvrnu vydrhněte. Vhodné jen pro pevnější látky – nepoužívejte na hedvábí nebo vlnu.

Čištění: Omyjte kartáč rukou v teplé vodě

Složení: Koňské žíně na dřevěné rukojeti s označením „The Laundress New York“

Rozměry: 14 cm × 4 cm

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.