45 hodnocení

Scented Shelf and Drawer Liners - Cedar

Osvěží police a zásuvky

Tyto parfémované podložky osvěží zásuvky, police a skříně. Při skládání prádla jednoduše umístěte podložku na požadované místo a užívejte si jemně kořeněnou zemitou vůni.

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
820 Kč / balení
Kategorie: Doplňky

Vlastnosti:

  • Univerzální velikost i způsob použití
  • Nepřilnavý, biologicky odbouratelný papír
  • Vůně vydrží po otevření až 3 měsíce

 Ideální pro:

  • Úložné prostory
  • Zásuvky a skříně
  • Zavazadla, auta a mnoho dalšího

Návod k použití:

Jednoduše umístěte arch papíru na požadované místo a užívejte si svěží vůni. Podložky můžete osvěžit s pomocí spreje Wool & Cashmere Spray. 

Vůně Cedar: Vyvinuta speciálně pro péči o vlnu a kašmír. Cedar je moderním zpracováním tradiční kombinace santalového dřeva, pomeranče a růže na cedrovém základu. Vůně je velmi příjemná pro lidi, ale odpuzuje nevítané návštěvníky skříně, jako například moly.

Složení: Papír, éterické oleje, parfém.

Sada obsahuje 6 archů.

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.