40 hodnocení

No. 723 Vonná svíčka

Tajemná & svůdná

Luxusní svíčka ze směsi sójových vosků, ručně vyrobená v New Yorku od firmy Joya exkluzivně pouze pro The Laundress New York. Osvětlete svůj prostor a dopřejte svým smyslům tajemnou a svůdnou vůni No.723, naši nejprodávanější vůni prádla. Damašská růže je srdcem No.723, obklopená pelargónií, jasmínem a konvalinkou, ukotvená sametovým, kořenitým teplem guajakového dřeva a ambry. Velikost: 190 ml

Skladem
Značka: The Laundress
920 Kč –50 % 460 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
The Laundress No. 723 Candle
920 Kč –50 %

Vlastnosti:

  • hoří až 60 hodin

Složení: Přírodní směs sójového vosku, esenciálních olejů a parfému s bavlněným knotem. Vyrobeno z přírodních surovin. Textura a barva se mohou lišit. Bezolovnaté. 

Objem: 190 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.