Neohodnoceno

Gift Bag

Taška nejen pro vaše dárky

Gift Bag Laundress je skvělá víceúčelová taška. Je to krásný dárek sám o sobě, ale schováte do něj spoustu produktů od Laundress, které chcete darovat těm, co máte rádi. Zavírání na zip je velmi praktické, a tak se taška hodí i pro drobné věci, kosmetiku a tak podobně. Atraktivní a víceúčelová taška, kterou už nedáte z ruky.

Skladem
Značka: The Laundress
250 Kč / ks
Kategorie: Doplňky

Ideální pro:

  • Dárkové balení
  • Drobnosti ve vaší prádelně

Návod k údržbě: Otřete vlhkým hadříkem, nebo perte v pračce na jemným cyklus ve studené vodě. Nepoužívejte sušičku!

Rozměr: š: 21 cm x v: 31 cm x h: 10 cm

Složení: HDPE - vysokohustotní polyethylen je plast, při jehož výrobě nedochází k produkci škodlivých emisí a do půdy či vody nevnikají toxické chemikálie.

Vyrobeno na Taiwanu.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.