47 hodnocení

Clothing & Upholstery Brush

Odstraňuje žmolky

Tento kartáč je skvělým řešením pro ty, kdo už mají dost plastových lepicích válečků nebo odstraňovačů žmolků, které je zanechávají na oblečení při kartáčování opačným směrem. Clothing & Upholstery Brush jemně, ale účinně odstraní žmolky, chuchvalce, vlasy a chlupy. Vaše oblečení tak bude vypadat čistě a upraveně – a můžete vyrazit!

Skladem
Značka: The Laundress
1 155 Kč –30 % 810 Kč / ks
Kategorie: Doplňky
The Laundress Clothing Uphol Brush 1
1 155 Kč –30 %

Vlastnosti:

  • Ručně vyrobeno řemeslníky z firmy Redecker
  • Účinný, vydrží dlouho
  • Nevytváří odpad jako čisticí válečky

Ideální pro:

  • Odstranění žmolků, vlasů či chuchvalců
  • Péči o látky: použijte kartáč mezi nošeními
  • Oblečení, svrchní oděvy, lůžkoviny a čalounění

Návod k použití:

  • Kartáčujte látku jedním směrem pro odstranění žmolků, vlasů a chuchvalců.

Návod k čištění: 

  • Po každém použití odstraňte nasbírané nečistoty.
  • Podle potřeby myjte v teplé vodě prostředkem Wool & Cashmere Shampoo. Nenořte rukojeť do vody. Štětiny jemně pročešte kovovým hřebenem. Sušte na vzduchu štětinami dolů. Nesušte blízko zdroje tepla – nejvhodnější je pokojová teplota.

Složení: Pevné černé štětiny ze speciálního domestikovaného prasete. Rukojeť je z hrušňového dřeva natřeného přírodním lněným olejem a s koženou smyčkou pro zavěšení mezi použitími. Potisk „The Laundress New York“.

Délka: 26,5 cm

Vyrobeno v Německu.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.