46 hodnocení

Cashmere Brush

Odstraňuje žmolky a pečuje o přízi

Je součástí kolekce Wool & Cashmere. Tento hřeben je ideální pro odstranění žmolků, chuchvalců a prachu z kašmírového a vlněného oblečení. Česání mezi nošeními pomáhá uvolňovat z příze přírodní oleje, které ji obnovují. Tento kartáč – a díky němu i vaše vlněné oděvy – vám vydrží celou věčnost!

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
1 155 Kč / ks
Kategorie: Doplňky

Vlastnosti:

  • Ručně vyrobeno řemeslníky z firmy Redecker
  • Účinný, vydrží dlouho
  • Nevytváří odpad jako čisticí válečky

Ideální pro:

  • Vlnu, kašmír, merino, mohér, směsové a jiné materiály
  • Svetry, vlněné obleky, šály, klobouky, svrchní oděvy a přehozy na postel
  • Odstranění žmolků, vlasů či chuchvalců
  • Obnovení příze

Návod k použití: Kartáčujte jedním směrem pro obnovení příze a odstranění žmolků, vlasů a chuchvalců.

Návod k čištění: Po každém použití odstraňte nasbírané nečistoty. Podle potřeby myjte v teplé vodě prostředkem Wool & Cashmere Shampoo. Nenořte rukojeť do vody. Štětiny jemně pročešte kovovým hřebenem. Sušte na vzduchu štětinami dolů. Nesušte blízko zdroje tepla – nejvhodnější je pokojová teplota.

Složení: Pevné černé štětiny uprostřed a bílé jemné na krajích; oba druhy ze speciálního domestikovaného prasete. Rukojeť je z hrušňového dřeva natřeného přírodním lněným olejem a s koženou smyčkou pro zavěšení mezi použitími. Potisk „The Laundress New York“.

Délka: 26,5 cm

Vyrobeno v Německu.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.