39 hodnocení

Laundry Starter Kit

To nejlepší pro začátek s The Laundress

Objevte naše nejprodávanější prací prostředky a péči o oděvy v jednom balíčku! Vyperte své běžné prádlo, odstraňte staré a nové skvrny z jakéhokoli druhu látky. Vyperte hedvábí, jemné prádlo a vlnu, i když je určena pouze pro chemické čištění. S našimi pracími prostředky budou vaše věci čistější, vydrží déle a neuvěřitelně krásně voní.

Momentálně nedostupné
1 240 Kč / balení
Kategorie: Dárkové sety

BALÍČEK OBSAHUJE:

Ideální pro:

  • Ruční praní i do pračky
  • Osvěžení prádla a odstranění zápachů
  • Vyhlazení pomačkanosti
  • Odstranění skvrn

Pro nejlepší výsledek:

  • Signature Detergent: Účinný při všech teplotách vody, vhodný do pračky i pro ruční praní. Bílé, světlé a vysoce špinavé bavlněné či lněné prádlo perte při vyšší teplotě.
  • Delicate Wash: Hedvábí a jemné prádlo perte v teplé či studené vodě. Pokud perete v ruce, nemáčejte hedvábí déle než 30 minut.
  • Wool & Cashmere Shampoo: Vlnu a kašmír perte ve studené vodě. Pokud perete v pračce, nastavte prací cyklus pro jemné prádlo či vlnu a použijte Mesh Bag.
  • Stain Solution: Tento silný prostředek bezpečně a okamžitě odstraní odolné skvrny ze všech pratelných tkanin.

Tyto ekologické prací gely NEOBSAHUJÍ: Ropné deriváty, fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu. 

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.