47 hodnocení

Surface cleaner

Vyčistí každý povrch

Pokud už máte dost všech těch čisticích prostředků, co se hromadí pod dřezem, máme pro vás řešení. Tento prostředek se díky svému všestrannému složení hodí na všechny povrchy, od nerezové oceli po lakované dřevo. Účinně vyčistí kuchyňskou linku, spotřebiče, koupelnová zařízení, kachličky a mnoho dalších povrchů. Je vysoce koncentrovaný, ale přesto bezpečný pro děti i pro použití v blízkosti potravin. Rychle se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti.

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
410 Kč / ks

Vlastnosti:

  • Díky netoxickému složení je bezpečný pro rodiny a domácí zvířata i při kontaktu s jídlem
  • Odstraňuje špínu, mastnotu i otisky prstů
  • Vysoce koncentrovaný

 Ideální pro:

  • Všechny povrchy: je bezpečný a účinný na materiály jako je žula, kámen, mramor, nerezová ocel či lakované dřevo.
  • Kuchyňské linky, spotřebiče, skříňky a stoly
  • Koupelnová toaletní zařízení

Pro nejlepší výsledek:

Nastříkejte na povrch, a špína, mastnota i otisky prstů se rozpustí. Poté setřete hadříkem, utěrkou nebo houbičkou.

 

Vůně č. 247: Tato svěží vůně spojuje eukalyptus s podtóny pinie a jemným dotykem růže, konvalinky, bergamotu a tymiánu. Můžete si všimnout i náznaku levandule. Antibakteriální účinky éterických olejů jsou ideálním pomocníkem pro čištění vašeho domova.

Složení: Neionogenní povrchově aktivní látky rostlinného původu nezanechávající šmouhy, podpůrné čisticí prostředky minerálního původu (glukonát sodný), odmašťovač rostlinného původu (triethylcitrát), éterické oleje, parfém.

Tento čistící prostředek NEOBSAHUJE: Ropné deriváty, chlorové bělidlo, amoniak, fosfáty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

 

Objem: 475 ml

 

Vyrobeno ve Spojených Státech.