48 hodnocení

Scented Vinegar

Čistí & odstraňuje zápach

Ocet je známý pro své silné čistící vlastnosti, díky nimž účinně bojuje proti skvrnám, nahromaděné špíně, zápachům a bakteriím. Mimoto je ale také pověstný svým typickým odérem. Proto je tento ocet je zkombinovaný s vůní č. 247. Multifunkční čistič rozzáří nádobí ze skla, snadno odstraní nános ve vaně a poradí si s nečistotami a zápachy nejen v kuchyni. Velikost: 475 ml

 

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
410 Kč / ks

Použití v domácnosti:

  • Odstraňuje zápachy z povrchů, skleněného nádobí a domácích potřeb, včetně ledniček a mikrovlnek
  • Vhodný k vytírání podlah, včetně těch dřevěných lakovaných
  • Vhodný jako čistič odpadů

Použití při praní:

  • Odstraňuje zápach z látky: přidejte ocet do lavoru s teplou vodou a prádlo nechte máčet nebo přidejte ocet přímo do pračky a vyperte bez pracího prostředku a aviváže
  • Změkčuje látky a fixuje barvy (např. tmavý denim)
  • Bezpečný pro všechny typy pratelných látek včetně hedvábí, vlny, směsových a syntetických materiálů

Vůně č. 247: Tato svěží vůně spojuje eukalyptus s podtóny pinie a jemným dotykem růže, konvalinky, bergamotu a tymiánu. Také si můžete všimnout náznaku levandule. Antibakteriální účinky éterických olejů jsou ideálním pomocníkem pro čištění vašeho domova.

Složení: Deionizovaná voda, přírodní ocet na bázi kukuřičného škrobu, éterické oleje, parfém.

Tento ekologický čistící přípravek NEOBSAHUJE: Ropné deriváty, chlorové bělidlo, amoniak, fosfáty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 475 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.