50 hodnocení

Home Spray

Ovoní pokoje, ložní prádlo i čalounění

Není to nádhera, když domov voní čistotou a svěžestí? Tento sprej s netoxickým složením a antibakteriálními vlastnostmi odstraňuje zápach a dodává vašemu domovu jemnou vůni. Stříkejte v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji i koupelně. Ideální pro čalounění, závěsy, koberce, ložní prádlo a vše, co přijde do styku s domácími zvířaty. Velikost: 250 ml

Skladem
Značka: The Laundress
475 Kč / ks

Vlastnosti ekologického vonného spreje:

  • Díky netoxickému složení je bezpečný pro rodiny a domácí zvířata i při kontaktu s jídlem
  • Díky přírodním antibakteriálním vlastnostem odstraňuje zápach a dodává jemnou vůni
  • Vhodný pro všechny druhy látek, včetně čalounění

 Ideální pro:

  • Osvěžení kuchyně, ložnice, obývacího pokoje i koupelny
  • Čalounění, závěsy, koberce a ložní prádlo
  • Předměty a plochy, které přijdou do styku s domácími zvířaty

Pro nejlepší výsledek: Osvěžte oblečení mezi praním či podle potřeby. Stříkejte ze vzdálenosti cca 15 cm.

Vůně č. 247: Tato svěží vůně spojuje eukalyptus s podtóny pinie a jemným dotykem růže, konvalinky, bergamotu a tymiánu. Také si můžete všimnout náznaku levandule. Antibakteriální účinky éterických olejů jsou ideálním pomocníkem pro čištění vašeho domova.

Složení: Deionizovaná voda, alkohol, éterické oleje, parfém.

Tento vonný sprej NEOBSAHUJE: Fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu.

Objem: 250 ml

Vyrobeno ve Spojených Státech. 

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.