48 hodnocení

All-purpose bleach alternative

Pro rozjasnění prádla & domácí čištění

Chcete vašemu prádlu – a třeba i celému domovu – dopřát extra dávku čistoty? Tato neparfémovaná přírodní náhrada bělidla je zázračným pomocníkem při bezpečném odstraňování špíny, skvrn a pachů. Bělidlo je netoxické a biologicky odbouratelné. Přidejte tento prostředek do pračky pro vybělení a projasnění oblečení. Kromě praní jej můžete použít i k úklidu celého domu – čistí a dezinfikuje podlahy, kachličky, umyvadla a jiné povrchy. Velikost: 1 litr

Momentálně nedostupné
Značka: The Laundress
645 Kč / ks

Vlastnosti pracího prostředku:

  • Odstraňuje odolné skvrny a zápachy
  • Vhodné i pro barevné prádlo
  • Vysoce koncentrovaný – až 128 dávek

 Použití pro praní:

  • Předpírka skvrn: Smíchejte půl víčka se Stain Solution (128 použití)
  • Máčení zažloutlého bílého a vybledlého prádla a odstranění pachů: Přidejte 1 víčko do teplejší vody a máčejte (64 máčení)
  • Vybělení a rozjasnění prádla: Přidejte 2 víčka do pracího cyklu společně s pracím prostředkem (32 pracích dávek)

 Použití pro domácí čištění:

  • Lokální ošetření skvrn, odstranění nahromaděné špíny: Nasypte půl víčka na postiženou oblast a omyjte teplejší vodou (128 použití)
  • Mytí podlahy: Přidejte 1 víčko do kýble teplejší vody (64 použití)

Neparfémovaný: Bělidlo není parfémované, a je tak vhodné k použití se všemi čistícími prostředky The Laundress.

Složení: Bělící činidlo na bázi kyslíku; bez obsahu chloru (perkarbonát sodný).

Tento prací prostředek NEOBSAHUJE: Chlorové bělidlo, ropné deriváty, fosfáty, ftaláty, barviva ani vedlejší produkty živočišného původu

Objem: 1 litr

Vyrobeno ve Spojených Státech.

 

Díky ekologickým pracím produktům The Laundress se praní stane radostí. I když nejste zrovna fanouškem této domácí práce, její výsledek vás s The Laundress ekologickými pracími gely opravdu potěší. Vaše oděvy ze šatní skříně vydrží déle jako nové. Nemusíte se bát, že budete mít oblečení plné chemikálií, jako když jej dáte do chemické čistírny. The Laundress prací gely, prací aviváže i prací mýdla jsou účinné, ale šetrné a ekologické. The Laundress nabízí také doplňkovou péči – například kartáč, který jemně odstraní žmolky z vašeho svetru, nebo drátěnku z měděných drátků pro vaše bezchybně umyté nádobí.

Jsou tu zkrátka skvělé ekologické prací gely a ekologické prací aviváže, co vy nebo vaši zákazníci potřebujete k bezchybné péči o prádlo. The Laundress ekologické prací prostředky zahrnují komplexní péči o vaše oděvy.